השכונה העירונית שנושקת לים ומציעה חיים קהילתיים באווירה פסטורלית
כל הפרטים בכתבה

קהילתיות עם פרטיות, מרחבים פתוחים עם שירותים עירוניים, טבע ויוקרתיות: גם אנחנו לא האמנו, אבל כיום אין ספק שמדובר בשכונה האטרקטיבית ביותר למשפחות והיא נמצאת ב.. נהריה!

למה נהריה?

העיר הצפונית שוקקת החיים על שפת הים היא המקום המועדף על המשקיעים הישראליים נכון לשנת 2023, היות והיא משלבת סגנון חיים גבוהה ומחירים אטרקטיביים ומושכת אליה משפחות ויחידים מרחבי הארץ אשר מחפשים חוויית מגורים רגועה וטבעית אך עירונית ותוססת. 

איפה בנהריה?

אז איפה כדאי להשקיע בנהריה ובאיזה שכונות מתמקמות משפחות ההייטק שמחפשות איכות חיים גבוהה?

פרויקט UP KARDAN בנהריה מבית KARDAN נדל"ן, החברה הותיקה והאמינה בישראל, הוא ללא ספק פנינה שאסור לפספס כשבוחנים את אפשרויות המגורים וההשקעה בעיר.

הפרויקט ייבנה כשכונה שלמה בעיר, יוקרתית, שקטה ומטופחת המתוכננת לפרטי פרטים.

החל ממפרט הבנייה המושקע בסטנדרטים גבוהים משמעותית מהנהוג בארץ, ועד לתכנון השטחים הציבוריים-

הפרויקט מציע חווית מגורים ייחודית המשלבת קהילתיות וטבע בסביבה עירונית מתקדמת, עם אפשרויות חינוך מהטובות בארץ וסביבת מגורים אידיאלית. 

המיקום, האיכות, האנשים 

פרויקט UP KARDAN ממוקם כ-2 ק"מ מהים, ומציע איכות חיים גבוהה ביותר בשכונה קהילתית עם דגש על חיים באוויר הפתוח. בימים אלו, בהם משפחות ההייטק מחפשות להשתקע גם במיקומים רחוקים מהמרכז בשביל איכות החיים הגבוהה לילדיהם, השכונה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד שכן היא מהווה מוקד מרכזי להשתקעות של משפחות איכותיות.

מה דעתנו?

האמת? התרשמנו. 

החלום ליהנות מאיכות חיים גבוהה המשלבת צביון קהילתי, אינטימי עם שירותים עירוניים מפותחים ותשתיות מודרניות נראה קרוב מתמיד. 

כבר דמיינו את המשפחה שלנו שם, את הילדים גדלים בסביבה בטוחה ומושלמת, מתחנכים במערכת חינוך מודרנית ומתקדמת, נהנים מחוגים ובעיקר- חיים באווירה פסטורלית ובמרחבים הפתוחים. 

אנחנו ממליצים ללכת לבדוק את הפרויקט, כנראה שמדובר בהשקעה הטובה ביותר שתעשו.

צרו איתנו קשר

רוצים לקבל עוד פרטים? נשמח לתאם איתכם פגישה עם אחד מנציגנו

באיזה פרויקט היית רוצה להיפגש איתנו על כוס קפה?

מלאו את הטופס ונהיה איתך בקשר

    מעוניין לקבל מידע בנושא מבצעים, פרוייקטים חדשים ועוד